POLSKA Gildia

Post Reply
Damian1988
Posts: 22

POLSKA Gildia

Post by Damian1988 » Sat Aug 13, 2022 12:04 pm

Hello, this information onlly for PL players;)

Robie rozeznanie ile Polaków gra na tym serwerze, dla celów sprawdzenia czy jest sens zakładać Polską gildie.

Horda w/Rekin
Piszcie do mnie w grze, lub dodajcie nicka w temacie, jak uzbiera się nas więcej to będę zakładał. Obecnie podpisu już mam, brakuje tylko ludzi. Obecnie we Friendach mam 10 polaków.. myślę, że jak nas się nazbiera 30-50 to można spokojnie zakładać.

Moria476
Posts: 1

Re: POLSKA Gildia

Post by Moria476 » Sun Aug 21, 2022 3:06 am

Akurat chiciałem już pisać ale widzę ,że horda. Jeśli ktoś jest z alliance to /w Barul

Damian1988
Posts: 22

Re: POLSKA Gildia

Post by Damian1988 » Tue Aug 23, 2022 8:29 pm

Lords of the Ring - Zrzeszamy ludzi, ktorzy graja w wolnej chwili, miedzy kotletem a praca, miedzy kobieta a pielucha! w/ Rekin

Damian1988
Posts: 22

Re: POLSKA Gildia

Post by Damian1988 » Tue Aug 30, 2022 6:30 am

Podbijam temat i ostrzegam przed Husarią. Gildia, w której jak się powie coś na temat Gildi albo GMa, to zodstajesz z niej wywalony. Został poruszony temat, braku jakiegokolwiek prowadzenia gildi, brak opisów, brak jasnych rang, brak tematyki Husarii (mimo, że nazwa boli w oczy). Za takie zwrócenie uwagi zostałem z niej usunięty. Dlatego dla osób, którym to nie pasuje, oraz którym nie pasuje nazwa Husaria- zapraszam do Lord of the Ring - gildia tematyczna =) luźna, 4 fun. Im szybciej zrobimy transfer tym lepiej dla społeczności.

User avatar
Xepug
Posts: 8

Re: POLSKA Gildia

Post by Xepug » Thu Sep 01, 2022 9:04 am

polskie gildie są dość trudne do znalezienia
Xepug, The Wandering Brewmaster

Damian1988
Posts: 22

Re: POLSKA Gildia

Post by Damian1988 » Fri Sep 02, 2022 1:27 pm

Dlatego zapraszam do tematycznej gildi Lord of the Rings /w Rekin

Sharkz1910
Posts: 1

Re: POLSKA Gildia

Post by Sharkz1910 » Mon Sep 05, 2022 4:10 pm

Jest jakaś PL gildia po stronie ally?

Nexter
Posts: 4

Re: POLSKA Gildia

Post by Nexter » Wed Oct 26, 2022 3:07 pm

Jestem tutaj nowy,, ale z tego co widzę, i się zorientowałem Husaria upadła. Była jeszcze jakaś ale zrobiła się angielska. Znalazłem 7 polaków i założyliśmy Gildie "The Frostwolf Clan" ^^,Klimatyczne miejsce. Zbieramy kogo się da w jedno miejsce, nieważne czy Ally czy Horda, ważne aby Polskie Comunity było w jednym miejscu /w Nexter - odzywać się :) jak nie ma mnie w grze to napisać @ w grze, bo czasami jestem na wyjeździe. A tak przynajmniej będę wiedział, i dodam do friendsów.

Nexter
Posts: 4

Re: POLSKA Gildia

Post by Nexter » Mon Oct 31, 2022 9:55 am

W krótkim czasie uzbierało się nas już 17 w jednym miejscu. Wszyscy levelują. Bo ciężko jest ściągnąć jakiegoś 60 lvl.. bo nei chce czekać:) ale jeżeli ktoś leveluje i szuka przygody może pisać do:

- Stompa
- Mocarnywacek
- Bagayaya
- Ultrixi
- Heex
- Naanemte
- Rekin
- Nexter

Podaje kilka ników aby nie tracić konwersi, że kogoś nie ma online.

Do zobaczenia w grze.

User avatar
Baalderoth
Posts: 1

Re: POLSKA Gildia

Post by Baalderoth » Sat Feb 04, 2023 3:20 pm

Przygarnie ktoś kropka? Miło w tle ojczysty język widzieć i słyszeć...

Ziggyw
Posts: 18

Re: POLSKA Gildia

Post by Ziggyw » Fri Feb 10, 2023 11:51 am

. czuj sie przygarniety ...

User avatar
Szachmatsky
Posts: 31

Re: POLSKA Gildia

Post by Szachmatsky » Tue Feb 21, 2023 11:30 am

Czy gildia jeszcze istnieje? Ostatnio nie mogłem znaleźć nikogo z was online.

Ziggyw
Posts: 18

Re: POLSKA Gildia

Post by Ziggyw » Wed Mar 15, 2023 3:58 pm

istnieje, podaj nicka to cie przygarne, mozesz pisac do ostoya, baalderoth, lonetank, norczasty

Bless18
Posts: 7

Re: POLSKA Gildia

Post by Bless18 » Fri Mar 17, 2023 7:41 am

Cześć wszystkim, również chętnie bym pograł z kimś i pogadał o byle czym więc jeśli ktoś przyjmuje to proszę invite na Daerion - alliance.

Teriho
Posts: 1

Re: POLSKA Gildia

Post by Teriho » Fri Mar 31, 2023 8:52 pm

Cześć, jest sens zaczynać grać ? jest troche ludzi? pozdr

Post Reply